Російський журналіст розповів, на що Кремль готовий поміняти Донбас

1599
Російський політолог, публіцист Лєонід Радзіховскій.

Російський президент Владімір Путін піде з Донбасу тільки за умови, що санкції проти Росії будуть скасовані. У цьому запевнив відомий російський журналіст і публіцист Лєонід Радзіховскій.

«Що стосується Донбасу, то Путін звідти може абсолютно легко вийти. Йому цей Донбас не потрібен ні в політичному, ні в піарівському сенсі. Донбас неможливо розміняти – ніхто не дасть ні копійки Путіну за цей «скарб», – запевнив публіцист у статті для Апострофа.

На його думку,зважитися на такий крок російський президент може в контексті майбутньої виборчої кампанії, коли йому буде потрібно аргумент у вигляді зовнішньополітичного успіху.

«Путіну похвалитися до цих виборів нічим: економіки немає, соціальне життя мляве, боротьба з корупцією нікого не надихає. Єдиний аргумент, який у нього залишається, –  величезні зовнішньополітичні «успіхи». У такій ситуації він піти не може», – підкреслив журналіст.

Отож, стверджує він, Путіну потрібні стовідсоткові гарантії скасування санкцій, після чого можливо почнеться процес виконання угод.

При цьому, додав фахівець, ситуація може зайти в глухий кут через умови Заходу спочатку виконати домовленості, а потім отримати скасування санкцій.

«Іти на нову розрядку і розвертатися на 180 градусів відносно Росії Захід не готовий. Я не впевнений, що і Путін готовий до цього – в обстановці обложеної фортеці поганенько, але звично», – підсумував Радзіховскій.

Коментарi

Коментарiв