Ми все ж рухаємося до «совка» – експерт про обіцянки Кличка у Києві

358
Експерт проаналізував перемоги і провали Кличка на посаді мера столиці

Під час останньої кампанії з обрання мера Києва Віталій Кличко акцентував на тому, що багато часу прожив у Європі, в Німеччині, і обіцяв, що йому під силу зробити з Києва справжнє європейське місто. На жаль, Європа настільки швидко до Києва не прийшла, але, що більш важливо, ми все ж рухаємося від «совка». Про це розповів експерт у галузі девелопменту Олег Приходько, підбиваючи підсумки третьої річниці перебування Віталія Кличка на посаді міського голови Києва.

«Про нинішнього мера кажуть різне, але все ж ці три роки можна занести в актив Віталієві Кличку. Так, нам хотілося більшого, більш стрімких змін на краще, швидшого зростання комфортності й безпеки життя в столиці», – зауважив фахівець. Однак він додав, що управління багатомільйонним містом не залежить лише від однієї людини.

За його словами, одна з найбільших проблем, із якими не вдалося впоратися Кличку – щорічне відключення гарячої води.

«Мер робив заяви із цього приводу, але відключення тривають. Ніяк не дійдуть до спільного знаменника влада столиці, «Київенерго», постачальники газу та інші задіяні в процесі структури. Постраждалими ж виявляються ті з киян, хто не може дозволити собі встановити електричні водонагрівачі», – підкреслив Приходько у коментарі Слову і Ділу.

«Не можна не згадати епічну битву столичної влади з МАФами. У рейтингах першочергових завдань, за які брався кожен столичний градоначальник, ця проблема чомусь завжди була на першому місці. Але кінця-краю тисячам МАФів на вулицях міста поки не видно», – констатував експерт.

Однак, додає він, такий вид торгівлі затребуваний жителями столиці.

Крім того, підкреслив фахівець, незаконні будівництва столична влада не перемогла, але їх кількість не зросла: «Від проблем 42 будов, які з порушеннями велися під керівництвом відомого «девелопера» Анатолія Войцеховського, столична влада не відхрещується. Завдяки чому і ця бомба уповільненої дії не розірвалася, а перейшла в режим пошуку рішення».

Коментарi

Коментарiв