Росія шантажуватиме Україну своїм останнім аргументом – волонтер

1678
Волонтер, засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега

Кремль не може більше тиснути на Україну газом або грошима, тому вигадує всілякі способи і методи для дискредитації. Зокрема, нещодавно офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що заборона в Україні георгіївської стрічки є приводом, щоб відкласти виконання Мінських домовленостей. Чи слід усерйоз сприймати подібні заяви – розповів волонтер, засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

Українська влада, стверджує Дейнега, стала більш рішучою: пройшла заборона соцмереж, заборонили георгіївську стрічку, є підозра, що буде серйозна боротьба з РПЦ.

«Росія все більше і більше втрачає Україну зі своєї орбіти. Для них найстрашніше – «безвіз» і перехід України на європейські стандарти. «Безвіз» дасть свої результати років через 10, але дасть: наші люди почнуть їздити за кордон і будуть привозити іншу культуру. Почнеться обмін з іншою цивілізацією, а не з «русскім міром», – переконаний волонтер.

За його словами, поступовий перехід на європейські стандарти – це те, чого Росія боїться найбільше.

«Вони зараз почнуть нас шантажувати своїм останнім аргументом — зброєю. Баблом і газом вони вже не можуть шантажувати, а будуть брязкати зброєю на Донбасі, погрожувати скасуванням Мінських угод. Якщо Росія заявить, що вона не підтримує Мінські домовленостей, то це буде ознакою серйозної агресії і спричиніть нові санкції всіх гравців», – наголосив експерт в інтерв’ю Апострофу.

Крім того, додав він, усі розуміють, що георгіївська стрічка, про яку говорить Захарова, – це привід, висмоктаний з пальця.

«Привід може бути будь-яким: у Києві п’яний водій збив проросійську бабусю і не перевів її через дорогу. Вони завжди придумають, як до нас причепитися. Нам потрібно займатися своїми справами і будувати армію. Мене більше хвилює, що ми з таким військовим бюджетом нормальну потужну армію, здатну деокупувати Донбас, будемо будувати довго», – підсумував активіст.

Коментарi

Коментарiв