«Русскій мір» усюди: письменниця поставила Україні тривожний діагноз

2002
Українська письменниця Лариса Ніцой

Україна поки так і не змогла відірватися від Росії з нав’язуваної нею ідеєю «русского міра». У цьому запевнила відома українська письменниця Лариса Ніцой.

«Ні, ми не відірвалися і «русскій мір» поки ще сидить тут. Але ми на правильному шляху, у нас є велике бажання, воля до цього. Це як розривати пута. Але з їхнього боку йде шалений опір цьому. Тому ми ще не відірвалися, а «русскій мір» проявляється у всьому. На кожному кроці», – підкреслила Ніцой в інтерв’ю Обозревателю.

Також вона запевнила, що якби Чорновал залишився живим, усе було б інакше.

«У нас був би президент, який би повів країну іншим курсом. Він би повів Україну шляхом Литви, Латвії, Польщі. Вороги наші це прекрасно знали. Тому спочатку вони розкололи «Рух», щоб вибити Чорновола з колії і позбавити можливості висунутися в президенти, Чорновіл тоді дуже багато їздив по обласних організаціях, зустрічався з людьми і «Рух» на з’їзді незважаючи на розколи – підтримав Чорновола», – розповіла письменниця.

Унаслідок, додала вона, вороги зрозуміли, що він піде на вибори і виграє їх.

«Тоді в одній з таких поїздок на трасі йому поставили КамАЗ. У ту трагічну ніч з Кіровограда разом з В’ячеславом Максимовичем їхав і мій чоловік. Я була в Києві, чекала, він чомусь дуже затримувався. Вже була пізня ніч. Аж тут мені зателефонували і сказали, що В’ячеслав Максимович загинув. Чоловік уже вранці приїхав. Цілий, але окривавлений, з окривавленими речами Чорновола», – резюмувала авторка.

Коментарi

Коментарiв