Скандальний екс-заступник генпрокурора знову рветься до влади

392
Скандальний екс-заступник генпрокурора хоче повернутися до ГПУ

Скандальний колишній заступник екс-генпрокурора Віталія Яреми і колишній очільник Окружного адміністративного суду Києва Олег Бачун, якого звільнили за порушення присяги, знову намагається повернутися до влади і відбілити свою репутацію.

Про це ідеться в журналістському розслідуванні телеканалу 2+2.

Слід підкреслити, що Бачун прославився своєю любов’ю до розкішного життя – наприклад, за словами одного зі свідків, він сам хвалився, що на свій День народження витратив 1 мільйон доларів.

Крім того, у екс-заступника генпрокурора був конфлікт з екс-співробітником Держприкордонслужби Володимиром Мельником, якого скандальний чиновник звинуватив у незаконному зборі інформації про нього.

«Здійснювалася перевірка мною як представником Держприкордонслужби причетності пана Бачуна до транскордонних злочинних угруповань, що спеціалізуються на контрабанді наркотичних, психотропних речовин… Це та сама контрабанда, яка була в зоні АТО, контрабанда, на якій погоріли військові прокурори», – зазначив Мельник.

Також один із підприємців, який знає скандального чиновника, розповів, що той ніколи не займався бізнесом, крім торгівлі джинсами в молодості. За його словами, на обличчя факти хабарництва.

До того ж, Бачун відомий своїми польотами в Москву, і щомісячними візитами до Австрії, які коментувати він відмовився.

Журналісти також розповіли і про розкішне майно екс-заступника генпрокурора, наприклад, елітну квартиру на 186 кв. метрів.

Згідно з інформацією телеканалу, Бачун нібито намагається влаштуватися у військовій прокуратурі, але в ГПУ інформацію не підтвердили.

Коментарi

Коментарiв