Хто та чому порадив Україні не запроваджувати воєнний стан 2014 року

2045
Нардеп розповів, чому на початку війни України не оголосила воєнний стан

Представники США і Європи під час окупації Криму 2014 року військами РФ утримали Україну від оголошення воєнного стану та рекомендували не йти на збройний конфлікт з Росією. Про це заявив тодішній в.о. глави Адміністрації Президента України Сергій Пашинський в ефірі 112.

«Американці і європейці рекомендували нашій державі не йти на збройний конфлікт з РФ і не оголошувати воєнний стан», – стверджує нардеп.

Крім того, він прокоментував заяву екс-міністра внутрішніх справ і екс-глави Ради міністрів Криму Анатолія Могильова про те, що РНБО 2014 року відмовилася від будь-яких дій по утриманню Криму.

«Десь числа 25 мені дзвонив Могильов і каже: «Я вас інформую, що у мене в приймальні вже сидять офіцери ФСБ». Я кажу: «Ти ж не перший рік керуєш Кабміном Криму. Так дай команду СБУшникам і МВДшникам їх заарештувати і привези їх до мене». Він каже: «Ви що, смієтеся?». А зараз він розповідає, що треба було дати команду. Так дай, у тебе в підпорядкуванні були всі ці люди».

За його словами, під час Майдану секретні матеріали з будівлі СБУ на вулиці Володимирській в Києві перевезли до Криму.

«Є абсолютно офіційні дані, списки агентів, секретні кримінальні справи з СБУ на Володимирській перевезли не в Донецьк, а в Крим. Крим для них ще тоді був плацдармом», – резюмував нардеп.

Коментарi

Коментарiв