Активіст із Дніпра розповів, куди зникають гроші на авто поліції

585
Активіст розповів про махінації з машинами поліції у Дніпрі

У Дніпрі усього за 10 місяців 2016 року на ремонт автомашин патрульних списали 2 млн гривень. Про це заявив громадський активіст Олександр Слободенюк.

«Патрульні «Пріуси» мають ремонтувати виключно на СТО «Алмаз мотор» на Запорізькому Шосе. Гроші за ремонт автомобілів повинні компенсуватися страховими компаніями. А що насправді? Насправді службові автомобілі ремонтуються за рахунок патрульних. І не на авторизованому сервісі, а де попало – де домовився дешевше, туди і відігнав», – підкреслив активіст.

За його інформацією, ремонтує машини «якийсь Саша» – колишній патрульний.

«І цей Саша не єдиний ремонтник – биті «Пріуси» ремонтують у десяти місцях по місту. Де завгодно, але тільки не на офіційному СТО. Чому так? Оскільки самі патрульні – безвольні ганчірочки, а керівництво активно цим користується. Всі патрульні добре засвоїли розпорядження Богоноса – бита машина повинна ремонтуватися тихенько і за рахунок самих патрульних», – наголосив Слободенюк.

Йому вдалося зняти відео в приватному секторі Дніпра, де було заховано кілька машин.

«Очевидно, що зараз будуть зливати патрульних, які ці «Пріуси» Саші пригнали. Хоча тільки ідіоту буде незрозуміло, що в цих схемах беруть участь всі командири від ротного до Богоніса. Ви ж розумієте, що просто так не можна забрати з бази патрульку і кинути її у Краснопілля на кілька діб? Значить, виписуються якісь бумажульки», – зауважив громадський діяч.

За 10 месяцев 2016 года на ремонт и обслуживание патрульных Приусов Днепра было списано два миллиона гривен. Два! Миллио…

Опубліковано Alexandr Slobodenyuk 25 травня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв