Трамп може ініціювати повернення РФ до G8

419
Трамп може делікатно запропонувати лідерам країн «Великої сімки» обговорити питання стосовно повернення РФ до складу G7

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп може делікатно запропонувати лідерам країн «Великої сімки» обговорити питання повернення РФ до складу «Великої вісімки», однак вони на це навряд чи підуть. Це припущення у коментарі УНН зробив політичний експерт Володимир Фесенко.

«Трамп питання повернення Росії до «Великої вісімки» може пропонувати або делікатно, м’яко це обговорювати, але, мені здається, зараз інші представники «Великої сімки» на це не підуть», – переконаний фахівець.

За його словами, деякі люди в команді Трампа пропонують ідею повернення Росії до G8, як тактичний варіант, що, мовляв, треба до Росії використовувати не лише батога, а й пряника, щось Росії треба пропонувати.

«Таку ідею запускають. Але, мені здається, що інші представники «Великої сімки» будуть категорично проти. Тому що для того, щоб повертати Росію, потрібні зустрічні кроки з боку Росії: демонстрація поваги до західних партнерів, демонстрація виконання своїх зобов’язань і демонстрація конструктивної позиції як по Україні, так і по Сирії. Нічого подібного ми зараз не бачимо», – підкреслив політолог.

Також він додав, що принципові розбіжності у розумінні міжнародного права, у розумінні цінностей, виникли після окупації Росією Криму, що і призвело до виключення Росії з «Великої вісімки».

Коментарi

Коментарiв