Лікар із Єнакієвого назвав шокуючу цифру реальних втрат на Донбасі

553
Бойовики приховують вражаючі цифри втрат на Донбасі

Із початку бойових дій на Донбасі серед бойовиків ОРДЛО загинули понад 20 тисяч осіб. Так, бойовики приховують реальну кількість своїх втрат.

Про це повідомив відомий лікар із Єнакієвого Олександр Чернов.

Він помітив, що екс-ватажки терористів «ДНР» Олександр Ходаковський та Ігор Гіркін (Стрєлков) сперечаються у соцмережах щодо втрат бойовиків на Донбасі. Так, Ходаковський запевняє, що втрати батальйону терористів «Восток» під час штурму аеропорту в Донецьку становили 500 бойовиків.

«Це з травня 2014 року на 1000-рильний батальйон (середня чисельність «Востока» – він завжди був «укрупненим»!). Множимо це число мінімум на 40 (40000 – мінімальна «середня» кількість «ополчення» ОРДЛО) – отримуємо реальні (!) втрати орків за 3 роки! Мінімум 20 000+ особин!», – підкреслив фахівець.

Він додав, що це повністю стикується з даними недомера окупованого Шахтарська Швидкого, згідно з якими, тільки бойовиків-шахтарців за період травень-липень 2014 року загинуло більше 180 осіб.

«Або з даними сєпарЗМІ «ЛеНеРе», згідно з якими, тільки з Луганська за липень-вересень 2014 року здохли 500-800 на 95% + орки та інші з ними, закопані в одному котловані з «пам’ятним хрестом»! При цьому, на сьогодні упізнано лише 107!», – констатував Чернов.

За обсасыванием очередного срача между профилями Гиркина и Ходаковского, СМИ как-то пропустили важнейший нюансик.А имен…

Опубліковано Alexandr Chernov 28 травня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв