США планують перезапустити переговори з Росією щодо України – ІноЗМІ

399
Адміністрація Трампа вирішила змінити курс та планує знову взятися за питання, які стосуються України - ЗМІ

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа хоче перезапустити переговори щодо мирного врегулювання ситуації в Україні.

Про це пише видання The Washington Post із посиланням на американських посадовців та експертів.

За словами автора, у березні Трамп на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель сказав їй, що криза в Україні – це відповідальність Європи і що Сполучені Штати не будуть активно долучатися до її врегулювання.

Проте, як стверджують джерела, через два місяці Адміністрація Трампа вирішила змінити курс та планує знову взятися за питання, які стосуються України.

На цьому тлі зазначається, що для державного секретаря Рекса Тіллерсона питання стосовно України може стати початком реалізації зірваного плану для покращення американсько-російських відносин.

Водночас, як ідеться у статті, ідея Тіллерсона перебуває все ще на початкових стадіях. Ця ідея полягає у перезапуску мирних переговорів, в яких у минулому році брала участь адміністрація Барака Обами з надією, що нові обставини та особи зможуть забезпечити кращий результат.

При цьому, підкреслює видання, європейські високопосадовці, у свою чергу, підтримують такі наміри Адміністрації Трампа.

«Ми високо цінуємо, що нова адміністрація буде більш залученою у питанні України. На початку, здавалося, що вони не дуже зацікавлені у цьому питанні. Це змінилося великою мірою», – повідомив виданню 17 травня міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель.

Коментарi

Коментарiв