Bloomberg Views: Найрозумніший спосіб співпраці з РФ – ігнорування Путіна

289
Експерт розповів про помилки США у будуванні відносин з Путіним

Президент США Дональд Трамп навіть після підозр у зв’язках із Росією і проблем, що ці підозри для нього спричинили, все ще вірить у те, що зможе побудувати прагматичні відносини з російським президентом Владіміром Путіним. Однак, чи правильна така стратегія – пояснив оглядач Леонід Бершидський у статті для Bloomberg Views.

За словами Бершидського, форма подібних відносин не є очевидною, проте фундаментальним є питання про те, чи хочуть США довготривалої співпраці з Росією після завершення президентського терміну Трампа.

На думку журналіста, для Сполучених Штатів Америки існує альтернатива у подальших відносинах із Росією.

«Вона полягає в тому, щоб ігнорувати бачення Путіним Росії як консервативного православного оплоту проти гнилого Заходу та ісламізму вигаданої пропагандистської конструкції, і зрештою вважати країну частиною західної цивілізації», – переконаний фахівець.

«Така перспектива диктує чітку стратегію: співпрацювати з Росією в тих питаннях, в яких вона діє, в основному, як західна країна, і протистояти їй там, де вона цього не робить», – підкреслив оглядач.

Також зазначається, що багато вчинків Росії, як от територіальне захоплення частини України, мали очевидно «не західний» характер.

«США мали рацію в тому, що після революції на Майдані спробували підтримати Україну економічно та інституційно», – резюмував публіцист.

Коментарi

Коментарiв