Геращенко назвала наступний крок після блокування «Яндекса» і «ВКонтакте»

1181
Після блокування російських ресурсів влада візьметься за сепаратистські сайти

Наступним кроком України в інформаційній війні з Росією має стати блокування всіх сепаратистських сайтів. Про це заявила перший віце-спікер і уповноважений Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко.

Віце-спікер ВРУ нагадала, що президент Франції Еммануель Макрон назвав російські пропагандистські канали тим, чим вони є насправді, і не пустив їх на брифінг, «бо рашітудеї – це не ЗМІ».

«Примітно, що французьким журналістам, громадським організаціям, Генсеку РЄ Янгланду, Amnesty International і тд не прийшло в голову робити заяви про наступ на свободу слова і тд. Бо всі ці Раші тудей мають до свободи слова вельми смутне відношення. А чому ж тоді такий вой з приводу Інтернет-сестричок рашітудей, всіх цих Рашіоднокласників і вконтакті? Тому нам своє робити», – підкреслила нардеп у своєму Facebook.

«Наступний етап – заблокувати всі сайти ОРДЛО як такі, що порушують українське законодавство, сіють міжнаціональну ворожнечу, виступають проти територіальної цілісності і суверенітету України», – зазначила Геращенко.

На її думку, заяви президента Франції Еммануеля Макрона щодо пропагандистського характеру російських ресурсів є відмінним аргументом для всіх європейських чиновників і структур, «які роблять вигляд, що не розуміють причин та наслідків гібридної війни та інформаційної складової цієї війни РФ проти всього цивілізованого світу».

Коментарi

Коментарiв