«Залишилося 14 днів» – Піонтковскій розкрив хитрий план Путіна

3191
Російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій

Російський президент Владімір Путін призначив пряму лінію з росіянами на 15 червня, через три дні після всеросійського маршу протесту, а це значить, що він не буде успішним. Таку думку висловив відомий політолог, публіцист Андрєй Піонтковскій.

«На 12 червня хороший Гітлер призначив «підпал рейхстагу». Мало хто звернув увагу, що на 15 червня Путін несподівано призначив пряму лінію «спілкування з народом». Про неї вже всі було забули, вирішивши, що він відмовився від цього піар ходу, який вичерпав себе. Нічим йому зараз похвалитися. І раптом пряма лінія призначається на 15 червня, через три дні після всеросійського маршу протесту, який за всіма очікуваннями буде ще більш масовим і успішним, ніж 26 березня. Значить, ні в якому разі не буде він успішним», – переконаний Піонтковскій.

За його словами, «вождь не може прийти на пряму лінію, підібгавши хвіст», а навпаки – повинен прийти «у чоботях і камуфляжі, пропахнувши порохом і сльозогінним газом».

«Прийти і доповісти арійському племені з додатковою хромосомою, що вірні йому нацгвардійці на чолі з нещадним до ворогів рейху маршалом Золотовим придушили 12 червня спробу збройного заколоту, інспірованого ворогами Росії. А 13-14 червня провели зачистку зрадників у вищих ешелонах влади», – підкреслив у своєму Facebook політолог.

Він додав, що у цих умовах Путін не може собі дозволити залишити свій пост національного лідера, «збирача земель російських».

«Якщо процес консолідації суспільства буде досить динамічним, до кінця року можлива відміна надзвичайного стану. Тоді він візьме участь у виборах Президента РФ, призначених на 18 березня 2018 року – день возз’єднання Криму з Великою Росією. Такий ось план Путіна. Чи буде він реалізований? Це залежить від усіх нас. Зокрема і від тих нагорі, хто підпаде під зачистку. 14 днів у них ще є. Попереджений значить озброєний», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв