Росіянам дорожче свої машини, аніж життя людей – журналіст про ураган у Москві

501
У Москві пройшов один із найсильніших ураганів в історії

Нищівний ураган у Москві став одним із найсмертоносніших у історії, натомість жителів столиці РФ це взагалі не хвилює, оскільки їхня тачка є їм набагато важливішою. Про це розповів заступник генерального директора кримськотатарської телерадіокомпанії ATR і екс-співробітник видання «Московський комсомолець» Айдер Муждабаєв.

«У Москві 29 травня ураган убив щонайменше 14 людей. Я двадцять років пропрацювала в московській газеті, і, чесно, не пригадаю подібної кількості жертв. Але, судячи з ФБ-стрічки, москвичів це хвилює у тридцять третю чергу», – наголосив журналіст у своєму Facebook.

Він зауважив, що мешканці столиці Росії не демонструють жодної рефлексії.

«Вони постять фотки битих машин, зламаних дерев та інші забавні пейзажі. Про загиблих мало хто не те, що не згадує, а здається, в принципі не має їх на увазі. Була людина, немає людини – яка різниця, якщо моя тачка вціліла?», – підкреслив Муждабаєв.

Також він додав, що деякі свідомі москвичі це помітили та вказують на цю дикість.

«Однак їхні слова – голос, що волає в аморальній пустелі. Байдужість до всіх життів, крім свого, стала візитівкою більшості населення РФ, що проковтнуло українців, убитих їхньою ж країною. І так само спокійно проходять повз них смерті співвітчизників», – обурюється публіцист.

За його словами, самі росіяни вже просто не помічають цього, щоправда з боку така їхня поведінка є дуже помітною.

«Мої співчуття рідним загиблих і потерпілих. Це велике горе, особливо моторошно, коли оточуючим тебе начебто людям на нього наплювати», – заступник глави ATR.

Коментарi

Коментарiв