Українська влада почала шоу із підготовки до наступних виборів – політтехнолог

433
Сергій Гадай розповів, як слід оцінювати останні дії ГПУ та влади у цілому

Ситуація із затриманням колишніх керівників обласних податкових держадміністрацій була по-справжньому показовою. Тоді Генеральна прокуратура намагалась провести не спецоперацію, а грандіозне шоу. Про це розповів політтехнолог Сергій Гайдай.

«Українська влада останнім часом займається плануванням різних шоу, тому що вони їй зараз дуже потрібні. Вже минуло три роки, коли до влади прийшли люди, які там є зараз. Ці три роки є певним рубежем», – переконаний фахівець.

За його словами, у такий спосіб українська влада починає свою підготовку до майбутніх виборів.

«Зараз саме прийшов час, щоб показати суспільству, що все ж таки є реформи та зміни. У відповідь на критику потрібно демонструвати, що щось позитивне в країні таки відбувається. В один день з цими показовими арештами був звіт Луценка, тому помітно, що це були узгоджені дії. Тому влада діяла так, як вона звикла, – намагалась вразити українців», – підкреслив Гайдай в ефірі ZIK.

Також він зауважив, що в українців є значний «запит» на соціальну справедливість та помсту.

«Я вже давно говорив, що навіть Янукович може змінити до себе ставлення українців, але для цього потрібно почати саджати хабарників. Найбільший результат від цього був би, якщо б саджали саме наближених до нього людей. Це пояснюється прагненням українців до помсти та соціальної справедливості», – запевнив політолог.

Однак, стверджує він, навіть від шоу, влаштованого владою, є користь, оскільки система в такий спосіб починає сама себе знищувати та розкривати свої таємниці.

«Українці вже втомились від очікування змін. Якщо б різні дії влади, які ми побачили останнім часом, відбулись в перші півроку її роботи, то вони мали б зовсім інше сприйняття. Зараз вже очікування таких дій змінилось на скепсис, і будь-яка дія сприймається суспільством дуже скептично», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв