Гройсман пообіцяв найближчим часом доопрацювати систему електронного парламенту

209
Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман пообіцяв, що в січні поточного року буде завершено роботу над новими елементами системи електронного парламенту.
Гройсман пообіцяв найближчим часом доопрацювати систему електронного парламенту
«У січні ми завершуємо роботу над запуском низки нових елементів електронного парламенту у Верховній Раді, над якими ми почали працювати 2015 року. Запровадження технологій електронного урядування − одна з найважливіших складових реформування системи управління в державі», − цитує 112 Гройсмана.
Він підкреслив, що нині структури місцевого самоврядування значно випереджають органи центральної влади в Україні у процесі запровадження нової системи управління в державі. За словами спікера, найкращі результати в цій галузі поки продемонструвала Вінниця.
Нова система дозволяє здійснювати громадянам звернення до влади в електронному форматі, консультації чи запис на прийом до центрів надання адміністративних послуг, вільний доступ до інформації щодо бюджету, сервіс визначення маршруту громадського транспорту й багато інших подібних послуг.

Коментарi

Коментарiв