Будівництво метро на Троєщину можуть почати уже 2018 року

388
Довгоочікуване метро на Троєщину можуть почати будувати уже 2018 року

Будівництво метро на житловий масив Троєщина може розпочатися 2018 року, а щоб звести лінію, потрібно 4 роки. Про це заявив заступник очільник КМДА Микола Поровозник.

«Якби все залежало від Києва, я б сказав, що ми, напевно, почнемо з наступного року. На сьогодні фахівці працюють на попереднім ТЕО, який дозволить більш-менш точно оцінити вартість і строки будівництва. Після цього має бути укладено міжурядову угоду, тоді можна буде говорити про початок фінансування і будівництва», – зазначив в ефірі Громадського Поворозник.

За його словами, гроші на метро візьмуть у кредит.

«Це буде міжурядова угоді мій Україною і Китаєм. Це проект в рамках великої програми Китаю –  вони досить привабливі умови пропонують Україні в частині співфінансування на інфраструктурні проекти. Йдеться про пільговий кредит під 2% на 20 років і співфінансування 85% (китайський кредит – ред.) на 15% (кошти України)», – додав заступник глави КМДА.

Також зазначається, що метро планують зводити у 2 черги: від Троєщини до метро «Вокзальна» з 3 пересадочними станціями в районі станцій «Вокзальна», «Лук’янівська» і «Тараса Шевченка» і 2 черга від «Вокзальної» до Жулян.

Коментарi

Коментарiв