ІноЗМІ: Українські мігранти не врятують Польщу від дефіциту робочої сили

401
Кількість українських працівників, які отримали тимчасову роботу в Польщі, минулого року зросла до приблизно 1,3 млн осіб

Частка іноземців у Польщі становить менше 1%, ця статистика починає змінюватися, але країні й досі не вистачає робочої сили, оскільки там існує проблема з відтоком власних громадян до інших країн ЄС.

Про це пише швейцарське видання Neue Zuercher Zeitung.

Згідно з інформацією економічної газети Puls Biznesu, кількість українських працівників, які отримали тимчасову роботу в Польщі, минулого року зросла до приблизно 1,3 млн осіб.

До того ж лише в першому кварталі 2017 року «було зареєстровано ще 460 тис. українських емігрантів що, згідно з попереднім прогнозом на весь рік, дасть зростання у 45%».

Однак, додає автор, дефіцит робочої сили серед місцевого населення залишається великою проблемою для польських компаній, зазначається далі.

«Польща потерпає від еміграції робочої сили в країни Західної Європи, де рівень доходів значно вищий. На цьому тлі бідніша Україна є хорошим джерелом трудових ресурсів. Однак за останні роки вона демонструє не надто хороші демографічні перспективи», – констатувало видання.

Коментарi

Коментарiв