Путін розповів про замахи на себе та зізнався, якою бачить свою смерть

429
За три терміни на посади президента на Путіна було здійснено 5 замахів. І це лише ті, про які відомо суспільству

Російський президент Владімір Путін розповів про спроби замахів на себе в інтерв’ю американському режисерові Оліверу Стоуну.

Про це повідомляє CBS News.

Стоун раніше говорив про свій намір зняти документальний фільм про Путіна, тому що в американців, за його словами, немає повного уявлення про особистість російського президента.

Так, проект під назвою «Інтерв’ю з Путіним» складатиметься з чотирьох частин. Вони виходитимуть протягом двох років. Перше інтерв’ю буде представлено на телеканалі CBS 12 червня цього року.

Стоун підняв у розмові з Путіним тему спроб замахів.

«Три президентські терміни, п’ять замахів. Не так багато, в порівнянні з Кастро, у якого я брав інтерв’ю. Я думаю, у нього їх було близько 50-ти», – підкреслив він.

На це Путін заявив, що мав на цю тему розмову з Кастро.

«Він (Кастро) сказав мені: «Знаєте, чому я ще живий?». Я запитав його: «Чому?» – «Тому що я завжди особисто займався своєю безпекою», – розповів російський президент.

Водночас Путін додав, що співробітники служби безпеки президента добре пораються зі своєю роботою: «Я роблю свою роботу. А співробітники служб безпеки роблять свою, і поки що у них це успішно виходить».

На запитання, чи довіряє президент Росії свою безпеку цим службам, Путін відповів: «Я довіряю їм»

На це Стоун зазначив, що виконавці замахів часто впроваджуються в служби безпеки перших осіб.

«Я знаю це. Знаєте, що кажуть про це росіяни? Вони кажуть, що той, кому судилося бути повішеним, не потоне», – прокоментував Путін слова журналіста.

Щодо своєї майбутньої смерті кремлівський лідер напророкував наступне: «Одного разу це станеться з кожним з нас. Питання в тому, чого ми досягли в цьому минущому світі, чи будемо ми насолоджуватися життям».

Коментарi

Коментарiв