Осмаєв може залишитися частково паралізованим після замаху

322
Боєць АТО Аміна Окуєва розповіла про стан здоров'я свого чоловіка, також АТОвця Адама Осмаєва після замаху

Наразі життю командира батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва нічого не загрожує, проте замах на його життя може в подальшому мати неприємні наслідки для його здоров’я. Про це повідомила його дружина Аміна Окуєва у коментарі LB.ua, яка також була на місці інциденту.

«Оперативники кажуть, ніби нічого не загрожує життю Адама. Єдине, він може залишитись частково паралізованим, бо наскільки я чула, в його хребет потрапила куля», – підкреслила Окуєва.

Крім того, вона тішиться, що її чоловік все ж залишився живим і сподівається, що він зможе дати покази.

«Він у свідомості, розуміє, що йому кажуть. Киває «так» чи «ні». Розмовляти він поки не може. У нього одне наскрізне поранення в грудну клітку. Частину легені (середню долю) довелось видалити. Йому вдалось зробити автотрансфузію – це коли кров, яка з печінки накопичилась у черевній порожнині, переливають. Це можна робити, якщо не пошкоджені порожнисті органи. У його випадку не було пошкоджено кишківник і шлунок, тому кров була чистою, відтак її вдалось відфільтрувати і перелити. Це дуже добре – краще, ніж чужа кров», – зазначила боєць АТО.

За її словами, дещо сприяє лікуванню Осмаєва те, що подружжя нині дотримується посту, відтак шлунок і кишківник були пустими.

«Якщо б вони були наповненими, було б більше шансів, що куля їх задіне, тоді б кров перелити не вдалося б. Лікарі кажуть, головне пережити три доби, щоб гемодинаміка була позитивною – це найнебезпечніший час. Поки Адама підключили до апарату штучного дихання», – додала дружина пораненого.

Коментарi

Коментарiв