Росіяни не здатні до розвитку: вчений розлютив пропагандистів Кремля правдою на ТБ

915
Російський учений поставив на місце пропагандистів Кремля під час відомошого ток-шоу Соловйова

Російський опозиційний політолог і публіцист, доктор історичних наук Алєксандр Ситін, виступаючи у програмі Владіміра Соловйова «Поединок» на телеканалі «Россия1» розлютив російських пропагандистів констатацією факту про відсталість Росії в порівнянні з країнами Заходу.

«Знаєте є така цитата, це цитата не моя, це з російської класики: «А що таке росіянин без німця? Одне свинство і нічого більше. Справа вся в тому, що Росія демонструє нездатність до розвитку. Багато створених культурних цінностей, скажімо так, після краху СРСР? Російською мовою – багато?», – підкреслив історик.

«А я дивлюся і порівнюю, наприклад, розвиток російської та радянської історіографії з тими досягненнями, які існують на Заході. Я дивлюся і порівнюю історичний шлях Росії, в якій перший університет було засновано 1755 року, і історичний шлях Європи, де перший університет – Болонський – було засновано 1203 році», – нагадав Ситін.

Його заява викликала гнів у кремлівських пропагандистів, які почали його перебивати з питанням «Хто повинен окупувати Росію?».

«Хто повинен окупувати Росію? Так що Росію розділити, росіяни не здатні самі облаштувати, виходячи з вашої логіки, німців насадити? Хто нас повинен окупувати, англосакси?», – зауважив політик.

Після цього опоненти звинуватили Ситіна, який закликав віддати владу 15%, населення РФ, які виявилися здатними протистояти кремлівській пропаганди і робити самостійні висновки, у «фашизмі».

(Дивіться вказаний фрагменті з 1:01:10)

Коментарi

Коментарiв