«Корисний ідіот Кремля» – психолог пояснив поведінку Царьова

413
Психолог розповів, як Кремль використав Царьова у боротьбі проти України

Колишній депутат Олег Царьов був використаний Кремлем у силу своїх власних уявлень про минуле СРСР і Росії. Про це розповів психолог, експерт із невербальної комунікації Валентин Кім.

«Царьов дуже схожий на Губарєва. Людина настільки випадкова, що навіть немає сенсу усувати. На Заході є такий термін як «корисний ідіот». Це люди, політики, лідери громадських думок, які корисні Кремлю. І Кремль на «повну котушку» використовує якісь їхні власні ідеологічні установки, які навіть не потрібно впроваджувати і імплантувати в них. Царьов – це «корисний ідіот» Кремля. Людина, яка самостійно виховувалась на якихось власних уявленнях про Радянський Союз, про Російську імперію», – підкреслив Кім в ефірі Обозреватель.Live.

Він запевнив, що загострення конфлікту в Україні спровокувало і радикалізацію поглядів політика.

«І ці його уявлення, можливо, залишилися б нічим, якби не загострення конфлікту у нас всередині країни. Це спровокувало кристалізацію його уявлень. Нам дуже часто зовнішня загроза дозволяє усвідомити, хто ти є насправді. На прикладі Царьова я бачу саме це. Можливо, його проросійська налаштованість не була б настільки сильна, якби не конфлікт між Кремлем і Україною», – резюмував психолог.

Коментарi

Коментарiв