«Мракобісся і здичавіння»: журналіст прогнозує РФ страшне майбутнє

1171
Журналіст прогнозує Росії фактично майбутнє дикарів

Російський журналіст Аркадій Бабчєнко розповів про стан справ у сучасній Росії і передбачив, куди може привести країну нинішня політична боротьба.

За словами Бабчєнка, російська опозиція нині ділить «невбитого ведмедя», обговорюючи перспективи приходу до влади і ведучи боротьбу між собою.

«Росія тим часом стрімко скочується в ксенофобію і мракобісся, бідніє, дичавіє, вибухає агресією кожен божий день то тут, то там, життя не стоїть ні чорта, суспільство атомізоване до крайності і ненавидить всіх інших, хто не входить в їх маленький гурток, всі інститути зруйновані, економіка раз за разом звертає на трасу Москва – Венесуела і Росгвардія закуповує вогнемети і підствольники і отримує в своє підпорядкування Збройні сили», – підкреслив журналіст у своєму Facebook.

«Ні, ну, звісно, за великого бажання розгледіти у цих ознаках наближення Нової Прекрасної Росії Майбутнього, в якій однією з головних проблем буде дилема «повинен чи не повинен Навальний давати інтерв’ю «Дождю», але ось щось особисто мені дещо інші перспективи вимальовуються. Де в дещо продірявленій засніженій студії «Дождя» скоріше будуть сидіти неголені озлоблені мужики з автоматами і смажити собачатину на вогнищі у бочці, аніж Ксенія Собчак із мікрофоном і прямим ефіром. Ну а так-то ми уже майже перемогли, так», – іронізує Бабчєнко.

Коментарi

Коментарiв