Нардеп: АТО – наш менший головний біль у перспективі розвитку агресії Росії

628
Нардеп запевнив, що російська агресія може вийти за рамки зони АТО

Донбас нині не є найбільшою проблемою для України, більше хвилює те, що відбувається поза межами АТО – зокрема, Росія формує нові армії на кордоні з Україною та в окупованому Криму. Про це розповів координатор групи «Інформаційне опір», народний депутат Дмитро Тимчук.

«АТО – це ще наш менший головний біль в плані перспектив розвитку російської агресії. Набагато більша проблема – це те, що відбувається на півночі Донбасу, тобто на кордоні України з Росією, але на північ від Донбасу», – підкреслив фахівець.

За його словами, насамперед ідеться фактично про дві новостворені армії Росії, плюс, одна армія зараз формується в Криму – 22-а загальновійськова.

«Відповідно, з трьох сторін – з півдня, сходу та північного сходу – нам протиставлено вже три російські армії», – наголосив Тимчук у коментарі Апострофу.

Він додав, що це питання порушувалося в парламентському комітеті з оборони, однак, всупереч оптимістичним реляціям Міністерства оборони, ситуація з формуванням нових бригад для прикриття кордону з РФ є досить важкою.

«Забезпечити дислокацію бригади на одному місці, сформувати її у полі, грубо кажучи, – це колосальні витрати. Передислокування теж не є набагато дешевшим. У будь-якому разі, ці витрати зараз, під час війни, наш бюджет просто не витримає», – підсумував нардеп.

Коментарi

Коментарiв