Корупція і режим: Чому Путін не готовий бути європейським лідером

315
Експерт зауважив, що Путін досі не готовий припинити гібридну війну

Заклики російського президента Владіміра Путіна до європейських лідерів про співпрацю доводять, що за три роки після анексії Криму й початку війни на Донбасі позиція Кремля не змінилася. Про це розповів журналіст, телеведучий і політичний оглядач Віталій Портніков.

Як пояснив фахівець, на міжнародному економічному форумі в Санкт-Петербурзі Путін намагався представити себе як лідера сучасної країни з інноваційною економікою, однак це в нього не вийшло.

«Єдине, що заважає Росії – так це втручання Заходу в її внутрішню політику. Зауважте: не втручання Росії у вибори на Заході, яке Путін відкидає, а втручання Заходу в політику Росії, яке він нічим не підтверджує», – підкреслив Портніков у статті для Радіо Свобода.

На його думку, Путін бажає позбавитися від санкцій проти РФ, однак припиняти «гібридну війну» він і досі не готовий.

«Путін готовий зачитувати доповіді про інноваційну економіку. Але припинити «гібридну війну» й відмовитися від звинувачень на адресу Заходу – не готовий. Дозволити розвиток конкурентної демократії в самій Росії – не готовий. Долати корупцію, яка стала самою суттю його режиму – не готовий. Простіше кажучи – не готовий бути європейським лідером. Що він і сам визнає», – резюмував публіцист.

Коментарi

Коментарiв