Добравшись до пляжу, жахнувся, – журналіст показав моторошні фото з Криму

2583
Пляжі Криму стають усе більш занедбаними

У курортному селі Піщане, що в окупованому Криму, шторми та зсуви повністю зруйнували набережну – у воді лежать бетонні сходи та шматки конструкцій. Про це розповів журналіст Заїр Акадиров, опублікувавши фото набережної у соцмережах.

«Вирішив поїхати до моря – подихати повітрям. Для цього вибрав довколишнє село Піщане, на західному узбережжі Криму. Дуже давно тут не був. Колись Піщане (чисельність населення – близько 1000 осіб) вважалося популярним місцем відпочинку серед жителів Сімферополя через близьке розташування. Добравшись до пляжу, жахнувся», – підкреслив Акадиров.

За його словами, жодні берегоукріплюючі роботи, ремонт чи реконструкція тут не ведуться взагалі. І складається враження, ніби набережна стоїть зруйнованою вже кілька років.

«Страшна картина. Напевно, це місце могло б служити відмінною локацією для зйомок фільму про апокаліпсис. Поки туристам тут робити нема чого. Берегова зона, що розтягнулася на кількасот метрів, повністю зруйнована в результаті штормів і зсувів», – зауважив журналіст.

Пізніше він також оприлюднив відео з цього ж пляжу.

В связи с повышенным интересом к фоторепортажу из с. Песчаное, где полностью разрушена часть пляжа, предлагаю посмотреть снятое там же видео.#Крым #Песчаное #сезон2017 #видео

Опубліковано Zair Akadyrov 3 червня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв