У Росії погрожують знести «маєтки українських олігархів»

548
депутат Держдуми РФ Руслан Бальбєк погрожує "знести маєтки українських олігархів"

На плато Ай-Петрі в анексованому Криму, крім майданчика торгових кіосків, де вже триває добровільний демонтаж, розташовані елітні маєтки, що належать українським чиновникам і олігархам. Про це заявив депутат Держдуми РФ Руслан Бальбєк.

За словами російського депутата, добровільне знесення на плато Ай-Петрі, хаотично забудованому готелями, кафе і торговими точками, почалося 22 травня. Тут планується створити особливо охоронювану природну територію регіонального значення. Нижче на плато розташовано ще більше 90 елітних маєтків і готелів.

«Українські олігархи і чиновники намагаються зберегти свою нерухомість в заповіднику Ай-Петрі будь-якою ціною. Власники багатомільйонних палаців пустили в хід найбрудніші прийоми інформаційної війни. На сьогоднішній день з їхнього боку спостерігається небувала активність в медіапросторі Криму», – зазначив Бальбєк, передає Українська правда.

Також він додав, що вони «не гребують нічим, намагаючись сколихнути національний фактор, роблять вкидання у пресі, соціальних мережах, свідомо вводять в оману кримських татар, лякаючи їх нібито спеціально спрямованими репресіями з боку офіційної влади».

«Господарі маєтків на Ай-Петрі, яких в народі називають небожителями, злегка відстали від розуміння сьогоднішніх реалій Криму. Переважна більшість власників кафе, отримавши гарантії від влади республіки, самі розбирають свої приміщення, і тим самим зайвий раз доводять, що для приховування злочину або порушення закону кримськотатарський щит не допоможе», – стверджує російський політик.

За його словами, після того, як буде демонтовано торговий майданчик, «настане черга й елітного містечка».

Коментарi

Коментарiв