«Нам під силу» – Ярош закликав Україну повертати Донбас без іноземної допомоги

2328
Ярош переконаний, що Україна може впоратися з Донбасом і без іноземної допомоги

Українцям не варто розраховувати, що конфлікт на Донбасі чи анексію Криму допоможе вирішити хтось з іноземних лідерів. Брати до уваги треба в першу чергу силу українського народу. Про це заявив народний депутат України, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош.

«Можливо комусь хотілося б, щоб приїхав хороший «дядя» або «тьотя», умовно кажучи, Ангела Меркель, і навела нам порядок, вигнала агресора з Донбасу та Криму. Не дуже мені віриться, що так станеться», – підкреслив Ярош в інтерв’ю виданню День.

Також він додав, що все ж таки варто максимально посилювати політичний тиск на Росію. При цьому розраховувати варто лише на «силу українського народу, на силу наших Збройних Сил, інших державних силових і недержавних силових структур».

Щодо деокупації Криму, то, на переконання націоналіста, український півострів повернути буде складно, оскільки Росія перетворила Крим, буквально, на величезну військову базу.

«Однак провести, у свій час, коли ми будемо готові, миттєву військову операцію по східним окупованим районам Донецької та Луганської областей – це нам під силу. Головне, щоб на те була політична воля і ми готувалися до цього, а не думали, що прийде хтось і нам допоможе», – переконаний нардеп.

Коментарi

Коментарiв