В ОРДЛО зафіксовано спалахи смертельно небезпечної хвороби

460
В ОРДЛО у форсованому режимі проводяться «навчання з відпрацювання взаємодії служб і відомств в умовах виникнення спалаху холери»

Керівництво «МОЗ ДНР» віддало вказівку керівництву підпорядкованих установ про екстрену підготовку до ліквідації наслідків можливого спалаху холери на окупованій території Донецької області. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук.

Згідно з інформацією нардепа, у лікарнях великих населених пунктів області за наказом керівництва «ДНР» у форсованому режимі проводяться «навчання з відпрацювання взаємодії служб і відомств в умовах виникнення спалаху холери».

За легендою подібних навчань у комунальному закладі «Центральна міська клінічна лікарня №1 м. Донецька», спалах холери було зафіксовано на території Ворошиловського району м. Донецька.

Крім того, за словами Тимчука, «міністр охорони здоров’я ДНР» А. Оприщенко доповів ватажку «ДНР» Захарченку про критичну ситуацію в галузі охорони здоров’я на окупованих територіях.

Зокрема, в аптеках і лікарнях спостерігається гостра нестача медпрепаратів для лікування серцево-судинних і поширених інфекційних захворювань, гепатиту тощо; дефіцитом стали препарати, що застосовуються при цукровому діабеті.

До того ж, більшість кваліфікованих лікарів залишили окуповану територію, що призвело до істотного зниження якості надання медичної допомоги.

Коментарi

Коментарiв