«Загроза реальна» – волонтер зробив тривожний прогноз війни на Донбасі

1267
Волонтер звернув увагу на тривожний знак щодо війни на Донбасі

Росія продовжує вкладати колосальні ресурси на посилення своєї армії, в тому числі для посилення позицій на кордоні з Україною. Як запевнив відомий волонтер Роман Донік, у цьому бачиться тривожний знак.

Як підкреслив активіст, біля українського кордону на бєлгородському напрямку вже стоять два російських армійських корпуси.

«Вони ж є! Там будуються казарми, проводяться комунікації, вони озброюються…Це ж колосальні гроші для Росії – розгортати ці корпуси. І якщо вони вже на кордоні – то це неспроста», – висловив думку Донік у коментарі Апострофу.

Він нагадав, що на території Білорусі пройдуть військові навчання за участю Росії. У цьому році замовлено залізничних вагонів в десятки разів більше, ніж в минулому.

«Може, вони роблять це спеціально – щоб тримати нас в напрузі. Але ніхто ж не може виключити можливості, що вони посадять свою армію в вагони, відвезуть в Білорусь – і звідти вдарять», – зазначив волонтер, додавши, що справи у терористів так званих ДНР і ДНР дуже кепські.

«За інформацією, яка звідти приходить, в цих бандформуваннях ой як недобре все. Вони деморалізовані. Вони вже не розуміють, що відбувається взагалі. У них же немає явної мети», – розповів Донік.

Коментарi

Коментарiв