Савченко заспівала оди Путіну в інтерв’ю польській газеті

672
Савченко заспівала хвалебні оди російському президенту

Позафракційний нардеп Надія Савченко заявила, що українські політики в Європі поводяться, як жебраки, а з президентом Росії Владіміром Путіним рахується весь світ. 

Відповідну заяву депутатка зробила в інтерв’ю польській газеті Rzeczpospolita.

«Зовнішня політика не повинна бути для України ключовою. На жаль, наші політики вважають, що все життя нас буде годувати Європа, але якщо у політиків не буде підтримки всередині країни, з ними не будуть рахуватися і за кордоном. Наші політики виглядають, як жебраки в Європі, і це дуже принизливо для мого народу», – підкреслила Савченко.

Водночас, зовсім інакше вона описала президента РФ Владіміра Путіна.

«Путіна не люблять у світі, але у нього є підтримка в Росії. Він отримав її силою, але вона у нього є. Із ним буде рахуватися світ», – стверджує нардеп.

Однак вона спростувала інформацію про роботу на Кремль.

«Багато поширюють плітки, що я є якимось спланованим проектом Путіна. Так відбувається, тому що я сильна людина, це становить загрозу для старої системи. Система бореться зі мною всіма можливими способами. Тут ідеться не тільки про спрямовану проти мене пропаганду, але я не виключаю навіть фізичного знищення», – заявила парламентар.

За її словами, вона пропонувала пройти перевірку на детекторі брехні, а співробітники СБУ сказали, що її тип особистості не підходить для вербування.

Савченко також висловила думку, що президенти України і Росії Петро Порошенко і Путін могли б «власними підписами» закінчити війну, якби цього хотіли.

«Правлячим зручно покладати провину за відсутність реформ на війну: президент Путін хоче стати царем своєї країни і правити без кінця. Порошенко також хоче другий виборчий термін. Я припускаю, що саме вони почнуть черговий етап війни, – це допоможе їм протриматися при владі. Якщо б вони захотіли, то власноручними підписами закінчили б війну», – підсумувала нардепка.

Коментарi

Коментарiв