Тристороння контактна група вкотре сподівається на режим тиші на Донбасі

155
13 січня відбулося перше цьогорічне засідання Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі. Ухвалені рішення майже дзеркально нагадують резолюції попередніх зустрічей, що не принесли жодних результатів.

Тристороння контактна група вкотре сподівається на режим тиші на Донбасі
Україна підтримує чергову ініціативу представника Росії Бориса Гризлова про оголошення режиму тиші, який повинен розпочатися негайно, – цитує ТСН репрезентанта України Леоніда Кучму.
Під час засідання Тристоронньої контактної групи 22 грудня минулого року сторони теж домовилися про режим тиші, проте пізніше було зафіксовано лише активізацію терористів так званих ДНР і ЛНР. 
Сторони також домовилися про обмін полоненими, в першу чергу обіцяють відпустити поранених, важкохворих, жінок і дітей. Під час попередньої зустрічі дипломати теж узгодили це питання. Пізніше ватажок «ЛНР» пообіцяв відпустити українських військовослужбовців напередодні Різдва, проте так і не виконав власної обіцянки. Лідер терористів «ДНР» відразу відмовився від обміну полоненими. 
Найбільший конфлікт виник у представників політичної підгрупи. Українська сторона наполягає на здійсненні виборів на Донбасі відповідно до законодавства України та стандартів Організації з безпеки і співробітництва в Європі, а також на присутності ЗМІ.

Коментарi

Коментарiв