Компанія партнера Порошенка виграла півмільярдний тендер на поставку тролейбусів

325
Співвласником «Богдан Моторс» раніше був чинний Президент України Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському

Автомобільна компанія «Богдан Моторс» перемогла у тендері на поставку Києву 80 тролейбусів на загальну суму 499,86 мільйона гривень. Про це повідомив Інтерфакс-Україна.

Згідно з результатами аукціону, що відбувся 2 червня в системі ProZorro, за першим лотом на поставку 60 тролейбусів конкурентом корпорації «Богдан» було ТОВ «МАЗтранссервіс» і офіційний дилер білоруського «Белкоммунмаш» СП «Янікс», які не знизили ціни під час аукціону, тоді як «Богдан» знизив її з 316,8 мільйонів гривень до 308,82 мільйонів гривень.

За другим лотом «Богдан Моторс» під час аукціону знизив ціну з 192 мільйонів гривень до 191,04 мільйона гривень, тоді як його єдиний конкурент «МАЗтранссервіс» запропонував тролейбуси за 191,904 мільйона гривень і ціну під час торгів не знижував.

Усі тролейбуси, згідно з умовами тендера, мають бути поставлені Києву до кінця поточного року.

Співвласником «Богдан Моторс» раніше був чинний Президент України Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському, першому заступнику секретаря РНБОУ. «Богдан» став найбільшим постачальником автобусів і тролейбусів в Україні після Революції гідності.

Коментарi

Коментарiв