Дружина Насірова написала слізного листа Порошенку: «Готова «сидіти» замість чоловіка»

654
Дружина Насірова заявила Порошенку, що готова сидіти у вязниці замість чоловіка

Дружина відстороненого очільника ДФС Романа Насірова Катерина Глімбовська написала звернення до Президента України Петра Порошенка. У ньому жінка закликала главу держави гарантувати її чоловікові право на лікування.

Відповідне звернення Глімбовська опублікувала у своєму Facebook.

«Ситуація, що склалася, змушує мене, дружину Романа Насірова і матір трьох дітей, звернутися до Президента країни як гаранта Конституції, захисника прав і свобод кожного з громадян України», – пише дружина Насірова.

«Кожне людське життя цінне, в незалежності від того, як цю людину оцінює політична або соціальна кон’юнктура. Тому ми просимо гарантувати право мого чоловіка і батька моїх дітей, – право на лікування. Цей курс лікування надзвичайно важливий для життя Романа, і пройти його можливо тільки в декількох країнах світу», – запевняє Глімбовська.

За її словами, деякі функціонери перешкоджають цьому попри те, що «наша сім’я внесла чималу заставу».

«Якщо комусь здасться цього замало, я готова протягом усіх двох тижнів відсутності Романа носити цей нещасливий електронний браслет або навіть, якщо хочете, сісти в Лук’янівське СІЗО», – підкреслила дружина відстороненого голови ДФС.

Також вона додала, що має підстави підозрювати НАБУ в застосуванні тортур до Насірова: «Співробітники Бюро, ховаючись за процесуальні виверти, приймають рішень щодо здоров’я Романа: жити йому чи не жити. У цивілізованому світі це називається тортурами».

Крім того, Глімбовська звернулася до керівництва і детективів НАБУ.

«Уже скоро пройде 100 днів з моменту оголошення так званої підозри, але за цей період відбувся тільки один формальний допит. І все … Більше нічого. Справа досі не передається до суду. Життя нашої сім’ї за цей час перетворилося на пекло, яким керують маніпулятори з НАБУ», – заявила дружина одіозного «фіскала».

Також жінка звернулася до усіх громадян України з переконанням, що Насіров насправді хворий: «Повірте, я б більше від усіх хотіла, щоб він був здоровий, але життя розпорядилося інакше. Тому ви повинні мати хоч краплю людського співчуття: прошу, припиніть знущатися над нашою родиною».

Глімбовська також наполягає, що її чоловік ні в чому не винен та звернулася до судді Олександра Бобровника, який займався справою Насірова.

«Я, напевно, теж змушена буду сходити з дітьми до вас додому і публічно попросити дати моєму чоловікові шанс на життя. Я подивлюся вам в очі і скажу: шановний, якщо ви в силу якихось причин не можете уникнути тиску НАБУ, не беріть гріх на душу, візьміть самовідвід. Не повторюйте долю Кірєєва і Вовка», – резюмувала жінка.

Коментарi

Коментарiв