Порошенко втрачає можливість обиратися на другий термін – політолог

434
Політолог Кость Бондаренко вказав на промахи Порошенка в обіцянихх ним реформах

Чинний український Президент Петро Порошенко втрачає можливість повторно стати президентом через відсутність реальних реформ і розуміння справжніх проблем громадян. Таку думку висловив політичний експерт Кость Бондаренко.

«Якщо людина хоче проводити реформи, то вона проводить три-чотири фундаментальні реформи, а не говорить про 63 реформи одночасно. Тільки збереження при владі, збереження її формальних ознак – стратегічна мета Порошенка. Цієї мети він досяг – три роки протримався при владі», – підкреслив Бондаренко.

Він додав, що Порошенко налаштував проти себе практично всі верстви суспільства, починаючи від колишніх соратників і закінчуючи простими громадянами, але при цьому у нього немає видимих ознак втрати владу найближчим часом.

«Більш того, якщо він оголосить сьогодні дострокові вибори – він на них не виграє, оскільки його антирейтинги нижче, ніж антирейтинги його опонентів. Такий парадокс. Він зробив все, щоб в країні під гаслом деолігархізації залишився один олігарх – він сам», – зазначив політолог у коментарі Апострофу.

За його словами, якщо Президент захоче залишитися на своїй посаді на наступний термін, то він оголосить дострокові вибори восени цього року.

«Цей рік є для Порошенка тим роком, коли існує вікно можливостей, щоб обиратися на другий термін. Динаміка падіння рейтингів така, що у наступному році можна буде говорити про те, що він не тільки не зможе висунути свою кандидатуру на пост президента, але і не зможе висунути ніс у віконце», – висловив думку фахівець.

Як він запевнив, таку ситуацію можна пояснити відсутністю у Порошенка розуміння проблем, які дійсно хвилюють людей. До прикладу експерт навів ситуацію з безвізовим режимом, який видається Президентом як найважливіше, хоча водночас із порядку денного знято питання про євроінтеграцію.

Коментарi

Коментарiв