Путін підготувався до війни проти власного народу – ІноЗМІ

338
Журналісти проаналізували, як Путін підготував основу для застосування армії проти власного народу в разі потреби

Президент Росії Владімір Путін підготував основу для застосування армії проти власного народу в разі потреби. Про це пише RFERL.

Як підкреслили автори, російська Нацгвардія підпорядковується тільки Путіну. В указі президента РФ сказано, що командир національної гвардії уповноважений віддавати прямі накази підрозділам регулярної армії.

Цей командир – старий друг Путіна і колишній його охоронець Віктор Золотов. Він є одним із найбільш жорстких діячів, наближених до Путіна.

При цьому, оскільки Нацгвардія офіційно призначена для застосування всередині країни, президент РФ може обійти згоду міністра оборони в разі необхідності придушити масові протести або «палацовий переворот».

За словами командира національної гвардії Росії Сергія Мелікова, 400-тисячна Росгвардія – це «спадкоємець НКВД».

Нагадаємо, 5 квітня 2017 року Путін заявив про створення в Росії Національної гвардії на базі внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ.

18 травня Держдума ухвалила в базовому читанні пакет законопроектів, який регламентує діяльність Росгвардії. Новий орган підпорядковується безпосередньо російському президентові. Нацгвардія РФ буде займатися боротьбою з тероризмом і організованою злочинністю. Війська служби за рішенням президента зможуть залучатися до виконання завдань із використанням зброї.

Більше того, Держдума дозволила гвардії стріляти в натовпі.

Коментарi

Коментарiв