Рухаємося зі швидкістю равлика – Геращенко про Мінські переговори

400
У Мінських переговорах знову фактично жодного прогресу

Робота гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі просувається дуже повільно. Про це 8 червня заявила представник України в ТК,Г перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Мінськ. Рухаємося зі «швидкістю» равлика і черепахи. Враження – що поспішає і підштовхує тільки Україна, всі інші зацікавлені в процесі заради процесу, їм подобається рух поні по колу», – повідомила Геращенко у своєму Facebook.

За її словами, російська сторона продовжує блокувати процес обміну заручниками:

«Комусь нікого поки що не хочеться звільняти, не надійшли команди з Москви, то треба вигадувати заковики і ходити по колу, для декого це просто хороша робота – попереливати з пустого в порожнє двічі на місяць і поїхати собі в європейське додому – й серце не болить … І це найбільше пригнічує».

Водночас віце-спікер ВРУ подякувала за зусилля українському омбудсману Валерії Лутковській, яка приєдналася до процесу та зазначила, що робота гуманітарної підгрупи триває.

«Тим не менше, ми рухаємося, до роботи Мінської гуманітарної групи, де також працюють експерти СБУ і В. Медведчук, за нашої ініціативи активно і конструктивно долучилася омбудсмен В. Лутковська, за що їй дякуємо. Разом шукаємо механізми пришвидшення звільнення. Сподіваюся на те, що нам вдасться. Більше деталей сьогодні не буде», – резюмувала нардеп.

Коментарi

Коментарiв