Путін поки не наступає на Україну з єдиної причини – волонтер

1660
Волонтер висловив думку, що Путін не здійснював нападу через підготовчий етап

Російський президент Владімір Путін досі не давав бойовикам на Донбасі переходити у наступ, оскільки відбувався етап підготовки. Про це заявив відомий волонтер Юрій Касьянов.

За словами Касьянова, приготувань бойовиків не можна не помітити, оскільки Москва створила нові військові з’єднання неподалік українсько-російського кордону, а також були накопичені величезні запаси нової військової техніки, озброєнь і боєприпасів.

«Путін чекав, коли наша влада власними руками демілітаризується і деморалізує суспільство, викорінить залишки бойового, а не вишиватного патріотизму, знищить добровольчий рух, перетворить боєздатну армію в колгосп заробітчан», – запевнив волонтер у своєму Facebook.

Крім того, він висловив переконання, що якщо ми хочемо закінчити війну, нам треба бути готовими жертвувати чимось дуже важливим і боротися до кінця. «А в Україні, де війна триває вже три роки, до цих пір немає протестів проти торгівлі з окупантами, немає черг в військкомати… Щоб перемогти – потрібна рішучість».

«Причина військового загострення на Донбасі завжди одна – війна вимагає жертв. Незалежно від приводу – спланована це понад операція, або місцева ініціатива польових командирів, або хтось із солдатів від напруги і втоми натиснув на спусковий гачок. Не в цьому суть. Поки триватиме війна – будуть втрати серед бійців, будуть обстріли житлових районів, будуть кров і страждання. Давайте не будемо себе обманювати: ніякий «Мінськ», ніякі санкції, Меркель, Олланд і Трамп не можуть зупинити війну, цілі якої не досягнуто жодної зі сторін», – заявив активіст.

«Розкрийте очі, подивіться правді в обличчя. Навчіться думати самостійно, і діяти не навмисно. Не вдасться відсидітися перед компом. Без вас, без вашої участі, без вашої жертви нічого не вийде», – підкреслив Касьянов.

Коментарi

Коментарiв