Тимошенко найбільше підходить на роль диктатора в Україні – Тука

440
На думку Туки, Тимошенко найкраще підходить на роль диктатора в Україні, однак голосувати за неї не слід

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука висловив думку, що в Україні майже немає людей, які можуть взяти на себе персональну відповідальність. Щоправда, з-поміж кандидатур Петра Порошенка, Юлії Тимошенко та Юрія Бойка можна вибрати єдиного можливого диктатора.

На переконання Туки, найбільше на роль диктатора в Україні підходить кандидатура Юлії Тимошенко, однак він із обережністю ставиться до імовірного головування лідерки «Батьківщини» в Україні. Таку заяву він зробив у ефірі телеканалу ZIK.

«Я ніколи не віддам свого голосу за те, щоб Юлія Володимирівна Тимошенко стала на чолі нашої держави. Мене не влаштовує її мотивація», – розповів посадовець.

Крім того, він підкреслив, що в Україні дуже мало людей, які є здатними та згодні ухвалювати індивідуальні рішення та брати за це на себе персональну відповідальність.

«У нас рішення ухвалюють колегіальні. А що це таке? Це мені нагадує сцену з Аркадієм Райкіним: «Хто зшив костюм?» Відповідь: «Ми». Приблизно те ж і в нас – колегіальні рішення є колегіальною безвідповідальністю. Це і щодо Верховної Ради, і щодо уряду, і щодо обласних рад», – зауважив заступник міністра.

Коментарi

Коментарiв