«Опоблок» тріщить по швах, і останній скандал це підтвердив – експерт

1349
"Опозиційний блок" фактично розколюється, і останній скандал став яскравим доказом цьому

Головна опозиційна сила парламенту фракція «Опозиційний блок» стає все більш недієздатною. Про це розповів політолог Владислав Дзівідзінський.

Як зауважив Дзівідзінський, під час останнього засідання «Опозиційного блоку» стався конфлікт через те, що Вадим Рабинович запропонував проголосувати за свій вихід з фракції.

За словами фахівця, замість того, щоб вирішити ситуацію, лідер фракції Юрій Бойко почав тягнути час, після чого і зовсім покинув засідання.

«Хоче Рабинович іти – нехай йде. Але реакція Юрія Бойка, як глави фракції, точно не послужить зміцненню його авторитету серед депутатів. Ківалов, Бахтєєва і ряд інших депутатів висловили готовність голосувати за вихід Рабиновича, але Бойко просто пішов», – підкреслив експерт у своєму Facebook.

Також він додав, що така реакція глави фракції Юрія Бойка лише посилює внутрішні суперечності фракції і негативно позначається на його авторитеті серед депутатів.

«Опоблок» тріщить по швах, сьогоднішня конфігурація фракції себе, напевно, вичерпала, і контролю практично ніякого немає. Мені не до кінця зрозуміло, як «Опоблок» збирається проводити виборчу кампанію і відстоювати інтереси своїх виборців, брати гілку першості від опозиції, якщо він питання з виходом людини з фракції вирішити не в змозі?», – підсумував Дзівідзінський.

Коментарi

Коментарiв