Українські урядовці з’їздили на Форум екс-соратника Януковича

388
Володимир Кістіон підтвердив участь у форумі екс-соратника Януковича

Українська офіційна делегація взяла участь у Міжнародному форумі з енергетичної безпеки майбутнього у Монте-Карло, співорганізатором якого є Burisma Group, що належить екс-міністру екології часів Віктора Януковича Миколі Злочевському. Про це повідомила головний редактор програми «Схеми» Наталка Седлецька із посиланням на сайт компанії.

Відповідно до прес-релізу заходу, до української делегації увійшов віце-прем’єр Володимир Кістіон, очільник комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, народний депутат Ніна Южаніна та заступник керівника Мінерго з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

Крім того, з української сторони участь у Форумі взяли представники Посольства України у Франції, Кабміну та інших відомств.

На Форумі, згідно з офіційним повідомленнім, обговорювали перспективи європейської енергетичної безпеки і розвитку ефективної енергетичної інфраструктури.

«Постмайданна влада не лише зробила все, щоб соратники Януковича уникли в’язниці. Вона ще й своїми власними руками почала відбілювати їхній імідж, роблячи це не лише на очах власного народу, але вже й міжнародної спільноти», – підкреслила Наталка Седлецька.

Ви теж це бачите? Монако, 2 червня 2017 року. На фото – Микола Злочевський – колишній міністр екології. Один із тих, х…

Опубліковано Natalie Sedletska 8 червня 2017 р.

Володимир Кістіон підтвердив участь у форумі, написавши про це у Facebook.

Коментарi

Коментарiв