УПЦ МП готує протести проти Верховної Ради за участі прихожан – Тимчук

706
УПЦ МЦ хоче завадити Верховній Раді обмежити антиукраїнську діяльність цієї релігійної організації, яка керується з країни-агресора

Священнослужителі Української православної церкви Московського патріархату готують протести, щоб завадити Верховній Раді обмежити антиукраїнську діяльність цієї релігійної організації, яка керується з країни-агресора. Про це повідомив український нардеп і координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

За словами Тимчука, задля цього в УПЦ МП продовжується розробка стратегії і тактики дій. Зокрема, релігійна організаціє планує залучати до своїх протестів прихожан.

«Із ініціативи митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона в Донецькому єпархіальному управлінні УПЦ МП (м. Донецьк) відбулися збори за участю отців благочинних округів Донецької єпархії з метою відпрацювання взаємодії при організації акцій протесту з масовим залученням прихожан в разі, якщо український парламент почне обговорення законопроектів №4128 і 4511 (останній має на меті мінімізувати підривну діяльність УПЦ МП)», – зазначив нардеп.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».На протяжении последней недели российско-террористическими во…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 8 червня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв