Москвичі розповіли, що думають про «безвіз» ЄС для України (відео)

1212
Коментуючи "безвіз" України і ЄС багато росіян зізнаються, що ностальгують за СРСР

Мешканці столиці Росії здебільшого байдуже ставляться до ймовірного запровадження Україною віз із РФ, однак дехто з опитаних москвичів емоційно реагував на таку ідею. Відповідне опитування провів російський незалежний журналіст Саша Сотнік та опублікував його на своєму YouTube-каналі.

Журналіст ставив респондентам запитання «чи вважаєте ви справедливим бажання українців ввести в’їзні візи з Росією?». Сотнік підкреслив, що більшість опитаних наголошували, що ностальгують за СРСР, а деякі відкрито зізнавалися в «фантомних імперських болях».

«Як на мене, то я за СРСР. Немає жодних віз, введуть візи – в’їдемо на танках», – відповів один із респондентів.

«Росія повинна відповісти адекватно. Якщо вони вводять візи, то значить яка адекватна відповідь? – введення їм віз. Я це божевілля не буду обговорювати. Я в Україну не їздив і не буду їздити, тому мене це навряд чи торкнеться», – заявив іще один росіянин.

«Це їхня справа виключно. Вони це роблять з приводу наших дій в Україні. Вони вважають себе у стані повзучої гібридної війни з нами. Ну і мають право. Росія може відповісти, як хоче. Може ввести в свою чергу візи, а може і не вводити», – зазначив іще один опитаний.

Коментарi

Коментарiв