Нардепи, які критикують медреформу, виглядають фальшиво й убого – журналіст

335
Журналіст зауважив, що більшість нардепів, які критикують медичну реформу, ніколи не підуть у звичайну лікарню

Нардепи-популісти, які критикують медичну реформу, виглядають дуже фальшиво й убого, оскільки вони ніколи у звичайну лікарню не підуть. Про це заявив відомий український журналіст і блоґер Денис Казанський.

«Дивлюся голосування щодо медреформи. Наскільки ж фальшиво і убого виглядають популісти, і наскільки вигідніше на цьому тлі виглядає Уляна Супрун. Майданівець Мусій співає в унісон з медведчуківською «шісткою» Шурмою з «Опоблоку». Про Ляшка і Тимошенко навіть не кажу», – підкреслив Казанський у своєму Facebook.

За його словами, «тільки безжальні покидьки можуть бажати збереження нинішнього стану в українській медицині».

«Причому, важливо розуміти, що ні Шурма, ні Мусій, ні Тимошенко з Ляшком ніколи в звичайну лікарню не підуть. Їх не покладуть на загаджений матрац біля іржавої, що протікає, батареї. Вони виступають за те, щоб страждали інші люди, а самі при нагоді поїдуть лікуватися за кордон, оскільки прекрасно знають ціну українським лікарням», – зауважив журналіст.

«Нещодавно тут постили всякі страшні історії про лікарні під тегом #вимагаю_медреформу Жахів там було опубліковано більш ніж достатньо. У мене не знайшлося такої історії, тому що я просто тупо боюся підходити до наших лікарень. Останній раз був в поліклініці ще в Донецьку, вимушено, тому що необхідно було зробити флюрографію в пологовий будинок. Потім довго мився в душі. Українські лікарні – це пекло, цвіль і сморід. Гірше ніж є зараз, вже нікуди», – заявив блоґер.

Коментарi

Коментарiв