Савченко: Попри «безвізи» в Україні – одні програші

392
Савченко переконана, що без вирішення проблем на Донбасі усі прогреси знецінюються

Поки на Донбасі триває війна – будь-які зовнішні досягнення української політики завжди будуть програвати. Про це заявила позафракційна депутатка Надія Савченко в ефірі одного з українських телеканалів.

«Ми не знаємо, що нам принесе завтрашній день, якщо нині не закінчиться війна. Тому «безвізи», НАТО, будь-які декларації, будь-які зовнішні досягнення нашої політики, які намагаються демонструвати людям, як досягнення, як найбільше благо, вони завжди будуть програвати – внутрішнім програшам. А всередині країни у нас – одні програші, через те, що люди далі мруть, і це основний фактор, який показує оцінку політики», – заявила нардеп.

За її словами, для українців тема війни на Донбасі залишається найважливішою, оскільки вона стосується проблем невизначеності.

Водночас, запевнила Савченко, щоб в Україні відбувались позитивні зміни – потрібно обмежити політикам можливість приходу до влади. Тобто, політик, який раніше вже займав крісло в уряді – не має права більше обиратися в парламент по списках чи округах.

«Для того, щоб щось змінилося в нашій країні, до влади не повинна пройти жодна людина, яка вже хоч раз була при владі. Мається на увазі, вибори у парламент», – зазначила народна депутатка.

Коментарi

Коментарiв