Сьогодні – остаточне «прощавай, російська імперія» – Порошенко про «безвіз»

730
Порошенко натиснув на символічну кнопку зворотного відліку до початку безвізового режиму між Україною та країнами ЄС

Набуття Україною безвізового режиму з ЄС стане «остаточним «прощавай» російській імперії». Про це заявив президент Петро Порошенко 10 червня, запускаючи таймер, що здійснює символічний відлік до набуття безвізового режиму з ЄС, що набере чинності у ніч на 11 червня. 

Говорячи про кроки України на шляху до безвізового режиму з ЄС, Президент підкреслив: «Хтось чекав, що в нас це не вийде, потираючи руки, коли переносилися терміни».

«Врешті-решт ми можемо сказати – зараз ми запускаємо зворотній відлік щодо незворотних змін… Back in the USSR ми будемо чути, лише слухаючи Beatles», – запевнив Порошенко.

За його словами, «ніколи Україна більше не повернеться у Радянський Союз, бо ми – горда і вільна демократична нація, повертаємось до родини європейських народів. Пишаюся, що нам це вдалося».

«Кожна секунда, яку відміряє таймер, не лише наближає нас до «безвізу». Не лише авторизує український паспорт на кордоні з ЄС, який опівночі перетвориться на паспорт європейського значення і можливостей. Не лише запускає потужний двигун наших посилених контактів з об’єднаною сім’єю народів ЄС. За 12 годин останній звук зворотного відліку ознаменує символічне падіння паперової завіси, яка роками відділяла нас від Європи, де ми сформувалися і як народ, і як держава», – заявив Президент України.

Крім того, він  прочитав Віллі Брандта, федерального канцлера ФРН, які той сказав з нагоди повалення Берлінського муру: «Віднині, те, що є одним цілим, буде розвиватися як одне ціле».

«Вірю, Україна буде в НАТО. Україна буде в Європейському Союзі. Ніхто, ніщо і ніколи нас не зупинить», – запевнив глава держави.

Ми запускаємо таймер, що здійснює символічний відлік до набуття безвізового режиму з ЄС!Кожна секунда, яку він відміряє, не лише наближає нас до "безвізу". Не лише авторизує український паспорт на кордоні з ЄС, який опівночі перетвориться на паспорт європейського значення і можливостей. Не лише запускає потужний двигун наших посилених контактів з об’єднаною сім’єю народів Євросоюзу.За дванадцять годин останній звук зворотного відліку ознаменує символічне падіння паперової завіси, яка роками відділяла нас від Європи.Від Європи, де ми сформувалися як і як народ, і як держава.Ще раз вітаю вас, дорогі українці, з початком функціонування безвізу!Слава Європі!Слава Україні!#УкраїнаЦеЄвропа

Опубліковано Петром Порошенком 10 червня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв