Агресія, майки з Гагаріним і «акання»: блоґер розповів, як розпізнати росіян на курорті

1166
Військовий експерт, аналітик Олексій Арестович

Росіяни в більшості своїй є нещасними людьми, у яких всі навколо винні. Своїми спостереженнями за громадянами РФ на одному популярному курорті поділився військовий експерт і блоґер Олексій Арестович.

«Із інтересом спостерігаю за росіянами: давненько не бачив зблизька. Це величезні діти з величезною діркою у душі. Чітке відчуття, що з розпадом Радянського Союзу, вони втратили сенс і смак життя»,  – розповів Арестович у своєму Facebook.

За його словами, громадяни РФ похмурі й вкрай агресивні, «як дефективні діти, отруєні гормонами і впевнені, що всі їх хочуть ущемити».

«Майки з Гагаріним, Т-34, «Можемо повторити», «РоССССія», на тілі хрести напоказ, і вічна готовність до скандалу, і це неможливе «акання». Але найбільше враження – це їхня манера спілкуватися із власними дітьми. Усе через приниження, застосування сили, шум», – підкреслив військовий експерт.

На його переконання, здебільшого це дуже і дуже нещасні люди, у яких всі навколо винні.

«Дуже хочеться зробити їх щасливими – щоб людству не довелося вводити з ними виклик режим у масштабах планети… До речі, ми робимо дуже і дуже велику помилку, досі відмовляючись повністю розчавити ЦЕ біля своїх кордонів. Так, щоб навіть духу того тут залишилося», – підсумував блогер.

Коментарi

Коментарiв