Що означають гучні заяви Навального щодо України

1021
Навальний обіцяє виконати Мінські домовленості на посаді президента Росії

Нарешті в Росії починає з’являтися пласт населення, не готовий платити надто високу ціну за імперіалістичні плани президента РФ Владіміра Путіна. Таку думку висловив блоґер і політичний аналітик Карл Волох.

На думку фахівця, такі заяви самі собою вже є непоганим сигналом.

«А тому, що сама заява Навального свідчить: в Росії з’являється значна маса народу, якого тема імперіалістичної війни більш не гріє та який не готовий платити таку високу ціну за повернення України в імперію», – підкреслив Волох у своєму Facebook.

Нагадаємо, напередодні російський опозиціонер Алєксєй Навальний визнав присутність воїнів Путіна на Донбасі та заявив, якщо стане президентом, то перш за все виконає російську частину Мінських домовленостей і передасть контроль над кордоном Україні.

«Безумовно, там є наші війська, безумовно, там є збройні групи, які підтримуються з Росії безпосередньо», – підкреслив він і додав, що присутність російської армії на Донбасі багаторазово визнавали, зокрема, і ватажки «невизнаних республік».

Як зауважив опозиціонер, бойовики прямо говорять, що без російської підтримки, без російських військ вони не можуть воювати.

«Якщо я стану президентом, я виконаю Мінські домовленості. Їх вимагає виконати від нас світ, їх вимагає виконати Україна… Я виконаю російську частину Мінських домовленостей і передам контроль над кордоном. Є Мінські домовленості, вони є підписаними – перша і друга. Ось їх потрібно виконати і з цього почати. І з цього почнеться, я сподіваюся, нормалізація взаємин з Україною», – заявив Навальний.

Коментарi

Коментарiв