Не хвилюйтеся, пане Путін, з Україною у вас обов’язково вийде – Портніков

918
Журналіст переконаний, що своїми діями Путін лише пришвидшує вступ України до НАТО

Агресія Російської Федерації щодо України сприяла зміні громадської думки в Україні на користь вступу країни в НАТО. Про це розповів відомий журналіст, політичний оглядач і телеведучий Віталій Портніков.

«Рішення українського парламенту зафіксувати курс на євроатлантичну інтеграцію відповідає волі більшості наших громадян, і з кожним днем кількість людей, зацікавлених у вступі України до Альянсу, тільки збільшується. Я би написав: із кожним днем війни», – висловив думку Портніков.

За його словами, єдина людина, яка відповідає за стрімку зміну настроїв українців, – президент РФ Владімір Путін.

«Саме після віроломного нападу на Крим, саме після появи диверсантів на Донбасі в українців у буквальному сенсі слова відкрилися очі. Вони зрозуміли, хто – ворог, а хто – друг», – переконаний журналіст, пише Грани.Ру.

За його словами, недооцінка українським суспільством євроатлантичної інтеграції, унаслідок якого воно «залишилося сам на сам із жорстоким і підступним агресором», є «катастрофічною помилкою».

«Якби не Путін, ми могли б переконувати українців десятиліттями. А тепер нам нічого більше не треба доводити. Нам потрібно лише пояснювати співвітчизникам, чому ми на третьому році війни ще не в НАТО. Путін скаржився Оліверу Стоуну, що намагався влаштувати вступ Росії до НАТО, але чомусь не вийшло. Не хвилюйтеся так, Володимире Володимировичу. Із Україною у вас обов’язково вийде», – іронізує журналіст.

Коментарi

Коментарiв