Росія готує у серпні велику війну проти України – військовий експерт

5365
Російський військовий експерт, журналіст Павєл Фельґенґауер

Росія повним ходом готується до повномасштабної регіональної війни. Найімовірніше, що війська РФ готуються до нових боїв в Україні. Таку думку висловив російський військовий оглядач, журналіст Павєл Фельґенґауер.

Експерт звернув увагу на навчання «Захід-2017», які передбачають розгортання особового складу нещодавно відтвореної 1-ї Гвардійської танкової армії Західного військового округу на території Білорусі.

Імовірно, вважає Фельґенґуаер, у цих навчаннях візьмуть участь до півмільйона людей.

«Для Сирії це багато. Для Прибалтики – багато, і було б самогубством проти Заходу так щільно концентрувати війська, які можуть бути розстріляні, як армія Саддама Хусейна в Іраку. Залишається тільки Україна», – підкреслив фахівець, передає grushevskogo5.

Він уточнив, що сама масштабна війна може й не відбудуться, проте підготовка до неї відбувається.

«Контрольний термін тут – 15 серпня 2017 року. Тоді закінчується будівництво залізниці, яка йде в обхід України. Це дозволить перекидати танкові сили з Центрального військового округу РФ в Південний», – пояснив журналіст.

Крім того, він наголосив, що мобільність російських військ дуже залежить від залізниці.

«Серпень – хороший час для початку великої війни. Але це, звісно ж, не означає, що великий регіональний конфлікт почнеться в серпні 2017 року», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв